Literat Jan Kamiński spotka się z licealistami

Jan Kamiński, białostocki literat, autor ?Książki Meldunkowej? spotka się czwartek w samo południe z uczniami i absolwentami Społecznego Liceum Ogólnokształcącego STO przy ul. Fabrycznej, w którym był nauczycielem polskiego.

- Mile widziani są też wszyscy, których zachwyciła aura tej książki i chcą spotkać się z autorem ? zaprasza Ewa Drozdowska, dyrektor SLO STO.? Postanowiliśmy zorganizować to spotkanie, bo chcemy przybliżyć młodym ludziom książkę, którą warto przeczytać, która pokazuje koloryt Podlasia i jego specyfikę, skomplikowane i niełatwe losy ludzi. Jednocześnie uczniowie poznają nauczyciela i osobowość, mądrego człowieka i literata.

Organizatorzy chcą przy tej okazji zachęcić młodych do czytania, wychodząc z założenia, że spotkanie "na żywo" z autorem jest cennym doświadczeniem, uzupełniającym spotkanie z nim na kartach książki.

z miasta Białystok

dodany 2012-04-18 15:25 przez maszmedia

źródło: własne

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją