Policjant uratował niedoszłego samobójcę

Wczoraj (10 kwietnia) policjant przebywający na zwolnieniu lekarskim, zawiadomił służby ratunkowe, że na obwodnicy Kutna znajduje się mężczyzna, który prawdopodobnie chce popełnić samobójstwo. Dzięki sprawnej akcji, nic nikomu się nie stało.

Krystian Marzec, policjant z Kutna, wracając z Łodzi do domu, zauważył, że na moście stoi mężczyzna, który prawdopodobnie chciał skoczyć pod nadjeżdżające samochody i popełnić samobójstwo.

Na szczęście funkcjonariusz szybko zorientował się w sytuacji i zadzwonił po pomoc. Na miejscu policjanci odwrócili uwagę 75-letniego niedoszłego samobójcy i wykorzystując moment nieuwagi, chwycili mężczyznę i odprowadzili w bezpieczne miejsce. W tym czasie na jezdni inni funkcjonariusze rozkładali materac. Dzięki szybkiej akcji, nikt nie został ranny, a 75-latek trafił do szpitala.

Marzec już po raz drugi uratował człowieka. W lutym ubiegłego roku w Grabkowie, podczas służby, policjant wraz z emerytowanym już partnerem Robertem Kędziorą, zauważył leżącego w śniegu człowieka. Mężczyzna miał poważnie złamaną w dwóch miejscach nogę. Dzięki ich interwencji poszkodowany uniknął zamarznięcia.

dodany 2018-04-11 15:31 przez MJS

źródło: Własny

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją