Tragiczna śmierć 28-letniej kobiety:

W miniony piątek w Łaniętach w pow. kutnowskim doszło do tragedii: 38-letnia kobieta wtargnęła do domu ofiary przez okno, po czym zaatakowała nożem 28-latkę i jej 12-letniego siostrzeńca.

Pierwotnym celem ataku miała być prawdopodobnie siostra 28-latki, z którą sprawczyni pozostawała w konflikcie. Oskarżała kobietę o zniesławienie, jednak tego samego dnia sąd wydał wyrok uniewinniający. Prawdopodobnie z tego powodu, nieusatysfakcjonowana 38-latka postanowiła sama wymierzyć sprawiedliwość. Wtargnęła do lokalu zajmowanego przez znienawidzoną sąsiadkę wyposażona w nóż wojskowy, miotacz gazowy oraz wiatrówkę. Kobiety nie było jednak w domu, więc agresorka skupiła się na jej synu. Napastniczka najpierw ugodziła nożem chłopca w okolice głowy, a gdy dziecko uciekło, skierowała swoją agresję na jego ciotkę. 28-latka doznała bardzo rozległych obrażeń szyi i okolic głowy, ponadto zadano jej silne uderzenie w prawy bok. Krzyki kobiety i chłopca usłyszał mężczyzna wychodzący z kościoła, który mimo kierowanych w jego stronę gróźb, zatrzymał oddalającą się, zakrwawioną, uzbrojoną 38-latkę i obezwładnił ją.

Mimo podjętej akcji ratunkowej, 28-letnia kobieta zmarła od odniesionych ran. Za popełnione przestępstwo 38-latce grozi oskarżenie o zbrodnię zabójstwa 28-latki, usiłowanie zabójstwa chłopca oraz kierowanie gróźb karalnych w stosunku do mężczyzny, który ją zatrzymał.

dodany 2018-08-06 12:11 przez Marcelina

źródło: Własne.

Komentarze:

Nie ma żadnych komentarzy.
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją